10.05.2022

На засіданні Редакційно-видавничої ради університету затвердили нові видання

10 травня відбулося чергове засідання Редакційно-видавничої ради університету, де затвердили 15 нових видань. Серед них:

• Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Психологія». Випуск 2(2022).
  • Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Педагогіка. Соціальна робота». Випуск 1(50) 2022 р.
  • Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Історія». Випуск 1(46).
  • Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Математика і інформатика». Випуск 1(40).
  • Збірник наукових праць «Міжнародний науковий вісник». Випуск 1-2(25-26) 2022).
  • Збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність».               Випуск 1(28) 2022).
  • Збірник тез «Матеріали 76-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДВНЗ "УжНУ"».
  • Збірник праць XV Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини» (8-9 квітня 2022 р.).
  • Монографія «Здоров’я матері і дитини: пролонговані кон’югаційні жовтяниці», автори: Горленко О. М., Ленченко А. В., Янковська А. О.
  • Монографія «Сучасні тенденції правового забезпечення новітніх прав у сфері охорони здоров’я», автори: Болдіжар С. О., Пішта В. І.
  • Навчальний посібник «Менеджмент пацієнтів із ревматичними захворюваннями», укладачі: Рішко М. В., Прилипко Л. Б., Кедик А. В.
  • Навчальний посібник «English Lexicology: Part I» (Лексикологія англійської мови. Частина І», автор: Фабіан М. П.
  • Навчальний посібник «English Lexicology: Part ІI» (Лексикологія англійської мови. Частина ІІ», автор: Фабіан М. П.
  • Навчально-методичний посібник «Сучасна українська літературна мова: морфологія», автори: Венжинович Н. Ф., Пискач О. Д.
  • Навчально-методичний посібник «Сучасна українська мова: фонетика, фонологія, орфоепія», автори: Пискач О. Д., Гоца Е. Д.

Усі видання отримали схвальний відгук членів редакційно-видавничої ради та були рекомендовані до друку.

За інформацією

секретаря редакційно-видавничої  ради