Новини

29.08.2022
1001

Краще ніж минулоріч: в УжНУ затвердили рейтингові списки, списки рекомендованих на навчання за державним замовленням, та списки зарахованих на навчання

Краще ніж минулоріч: в УжНУ затвердили  рейтингові списки, списки рекомендованих на навчання за державним замовленням, та списки зарахованих на навчання

 У понеділок, 29 серпня, відбулося чергове засідання Приймальної комісії УжНУ. На ньому затвердили рейтингові списки, списки рекомендованих на навчання за державним замовленням, списки зарахованих на навчання до УжНУ. Наразі на держбюджетні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти рекомендовано  до зарахування та вже зараховано 1010 абітурієнтів. З них рекомендовано до зарахування  950 абітурієнтів, 60 вступників вже зараховані на навчання в УжНУ за квотою 2.

На бакалаврат, денну форму навчання рекомендовано до зарахування 706 абітурієнтів, бакаврат, заочну форму навчання – 123. На магістратуру медичного та фармацевтичного спрямувань рекомендований до зарахування 181 вступник.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка зазначив: «Ми задоволені цим  результатом, адже маємо суттєве зростання кількості рекомендованих на зарахування на місця державного замовлення, більш ніж на 200 абітурієнтів у порівнянні з минулим роком». Також ректор торкнувся питання поселення студентів. «Ужгородський національний університет докладає максимум зусиль, щоб всі студенти, які поступлять до УжНУ  з інших районів Закарпаття, чи інших областей, змогли поселитися в університетських гуртожитках.  Наразі це питання №1, яким  займається керівництво університету» - наголосив Володимир Смоланка.

Нагадуємо, що абітурієнти, які рекомендовані на зарахування на бюджет повинні виконати всі умови, подати необхідні документи до 18.00 год. 2 вересня.

Не пізніше 5 вересня буде  опубліковано наказ про зарахування студентів на державне замовлення.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

Категорії: