Крайові педагогічні товариства Закарпаття: освітньо-просвітницький аспект діяльності (1919–1944 рр.)

Під такою назвою опубліковано монографічне дослідження науковців кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи ст. викладача Г.М. Шикітки та професора В.І. Старости.

У монографії висвітлено історичні, суспільно-політичні, соціально-економічні та соціокультурні умови становлення та розвитку крайових педагогічних товариств Закарпаття  (друга половина ХІХ – перша половина ХХ ст.). Проаналізовано й систематизовано історіографію та джерельну базу з даної теми. Розкрито основні етапи, зміст, методи та форми освітньо-просвітницької діяльності крайових педагогічних товариств  Закарпаття (1919–1944 рр.), а також запропоновано перспективи використання їх досвіду в сучасних умовах розвитку національної системи освіти.

Рецензенти монографії:

• Фізеші О.Й, доктор педагогічних наук, професор, Мукачівський державний університет;
  • Коваль П.М., доктор педагогічних наук, професор, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
  • Яцина О.Ф., кандидат  педагогічних наук, доцент, доктор психологічних наук, ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Матеріали монографії можуть бути рекомендовані науковим працівникам, викладачам закладів вищої освіти, студентам, магістрам.

Детальніше можна ознайомитися за посиланням:

Інформацію підготував:

співавтор проведеного дослідження В.І. Староста, доктор педагогічних наук,
професор кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи