Новини

19.02.2024
2122

Конкурс “Cтартап – УжНУ: Вперед до інновацій!”

Конкурс “Cтартап  – УжНУ: Вперед до інновацій!”

Звертаємо вашу увагу, щодо проведення цьогорічного конкурсу “Cтартап  – УжНУ: Вперед до інновацій!” 

Відповідно доПоложення про конкурс інноваційних ідей “Стартап – УжНУ” в  Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет», цьогорічний конкурс “Cтартап  – УжНУ: Вперед до інновацій!” буде відбуватися в березні-квітні місяці.Конкурс -це чудова нагода для розвитку вашої підприємницької майстерності, співпраці з однодумцями та втілення ваших найкращих ідей у життя!

Мета конкурсу  полягаєу підтримці студентів, аспірантів та молодих вчених до 35 років,  навчанні  основам бізнес-менеджменту, реалізації нових методів досліджень, отриманні досвіду публічного представлення своєї ідеї та презентації проєкту, представленні проєкту підприємцям-спонсорам, фінансовій підтримці переможців конкурсу, наданні допомоги у впровадженні ідеї (проєкту) у виробництво з ефективним застосуванням сучасних ІТ-технологій, а також  впровадженні мереж і програм Beyond 5G у різних сферах (детальніша інформація за посиланням: https://skills2scale.eu/).

Конкурс проходитиме у 3 етапи:

Перший етап (20  лютого 2024 р. – по 21 березня 2024 р.) – реєстрація  заявок учасників на офіційному веб-сайті  УжНУ. 

Другий етап (22 березня 2024 р. – по 19 квітня 2024 р.) - відбірковий, підготовка презентацій, попереднє оцінювання проєктів учасників членами комісії. Також на цьому етапі проходитиме надання консультаційної допомоги стартаперам при підготовці презентаційних матеріалів до акселераторських програм.

Третій етап (25 квітня 2024 р.) – проведення конкурсу; публічне представлення ідеї та презентації проєкту; оголошення та нагородження переможців.

На Вас чекає  можливість представити свій стартап-проєкт, поспілкуватися з учасниками конкурсу, представниками бізнесу і фахівцями з різних галузей та долучитись до спільної роботи  по забезпеченню розвитку України в майбутньому.

 Прості кроки на шляху до успіху:

  1. Ознайомитися з інформацією про конкурс в долучених  файлах.
  2. Зареєструватися для участі в конкурсі на офіційному  веб-сайті УжНУ за посиланням: https://forms.gle/hvFWQhqKef41CynVA.

Дедлайн – 21  березня 2024 року.

Ознайомитися з наказом можна тут.

Детально ознайомитись з Положенням про конкурс інноваційних ідей “Стартап – УжНУ” в  Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» можна  за посиланням:  https://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/70718 

Бажаємо успіху! Дайте своїм ідеям шанс стати реальністю!

 

За інформацією Стартап-центру УжНУ

 

Категорії: