26.03.2024

Команди УжНУ зійшлися в інтелектуальному поєдинку

21 березня 2024 року в університеті проведено масштабну інтелектуальну гру «Битва інтелектів», участь у якій взяли представники 18 факультетів. Кожна команда складалася з п’яти основних гравців та одного гравця запасу.

«Мета такої активності – розвивати критичне мислення, пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати організованість та вміння працювати в команді, а також забезпечити змістовне дозвілля для молоді», – каже Марія Яцьків, очільниця Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування УжНУ.

«Битва інтелектів» організована молодіжним центром «YouthHub», профкомом студентів УжНУ та Студентською радою УжНУ у співпраці з ГО «Простір молоді», ГО «Молодіжна платформа». У рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.

До заходу, як партнер, долучилася IT-компанія «PettersonApps». Софія Мартинюк, HR-менеджерка компанії, розповіла про особливості роботи компанії, наявні вакансії, а також підготувала подарунки для переможців від PettersonApps.

Інтелектуальна гра розпочалася з вітального слова Ігоря Короля, проректора з науково-педагогічної роботи УжНУ, який зазначив важливість такої події, як об’єднуючого заходу для різних підрозділів альма-матер.

«Гра тривала близько 4 годин, молодь запекло боролася у 9 інтелектуальних раундах. Завдання були максимально різноманітними, від складання слова з літер до вгадування пісні задом наперед. Студенти надзвичайно активними. За найкумедніші, на мій погляд відповіді, учасники отримували додаткові солодкі подарунки» - зазначає ведучий Дмитро Койтюк, керівник молодіжного центру «YouthHub».

Перемогу виборола команда стоматологічного факультету «Лакалут», вони отримали кубок, цінні призи від організаторів та партнерів.

Такі заходи об’єднують молодь, спонукають логічно мислити, швидко здійснювати аналіз та застосовувати свої знання в нестандартних ситуаціях. У розробці концепція наступних подібних заходів, адже запити молоді свідчать: така активність – необхідність для розвитку.

За інформацією Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування УжНУ