Новини

30.12.2016
1357

«Премії – добрий стимул для роботи» - вважають працівники УжНУ

    «Премії – добрий стимул для роботи» - вважають працівники УжНУ

  У кожного з нас, незалежно від віку і заняття, новорічні свята асоціюються з подарунками. – Хто знайшов приємні сюрпризи під новорічною ялинкою  в УжНУ? - поцікавилися ми у ректора професора Володимира Смоланки.

«Цьгороіч ми продовжили започатковану нами три роки тому практику преміювання наших працівників до новорічно-різдвяних свят. Колектив УжНУ добре спрацював у році, що минає, і тепер маємо змогу фінансово підтримати наших працівників. У першу чергу ми подбали про найбільш соціально вразливу групу - навчально-допоміжний персонал університету. Усі працівники цієї сфери «знайшли під ялинкою»  премію у розмірі  900 гривень. Отримали премії й працівники господарської частини, адміністративно-обслуговуючий персонал. Загалом у грудні цього року на преміювання ми спрямували 1 млн. 210 тис. грн. Звісно, це не вирішить усіх фінансових проблем, які сьогодні має більшість родин наших (і не тільки!) працівників, однак дозволить зустріти свято з кращим настроєм» – каже Володимир Іванович.

Головний бухгалтер університету Руслана Вовчанська розповіла нам, що згідно рішення ректорату учбово-допоміжний персонал факультетів отримав премію на загальну суму 464 тис. грн. Працівники господарської частини отримали премію в розмірі 700 грн. на загальну суму 406 тис. грн., адміністративно-обслуговуючий персонал - в розмірі 64% від посадового окладу на загальну суму 220 тис. грн.,

Окрім того керівники авторського колективу за опубліковані в зарубіжних виданнях в 2015році статті, що мають імпакт-фактор, отримали премію по 1000 грн. за кожну статтю на загальну суму 5 тис. грн., а керівники творчого колективу отримали премію за статті, які були опубліковані в зарубіжних виданнях у IV кварталі 2016р., що мають імпакт-фактор -  по 2000 грн. за статтю на загальну суму 80 тис. грн. Авторські колективи учасників загально-університетського конкурсу «Кращий підручник або навчальний посібник 2015 року» отримали премію в сумі 15 тис. грн., до ювілейних дат отримали премії на загальну суму 20 тис. грн.ї

Премії до новорічних та різдвяних свят отримали й працівники гуртожитків університету. Комендант третього гуртожитку Тамара Мішура працює в університеті більше 25 років, але каже, що тільки за останні роки ситуація в гуртожитку кардинально змінилася на краще. Зокрема, почала працювати автономна котельня, відтак у кімнатах – тепло й затишно. «Ми дуже вдячні нашому керівництву за допомогу, яку отримуємо, зокрема й за преміювання наших працівників. Адже йде Новий рік, відповідно й сімейні видатки до свят зростають. Я вважаю, що премії - це оцінка нашої нелегкої праці зі студентами. Дуже приємно, що нашу роботу оцінюють».

Завідувач четвертого гуртожитку Ірина Трохимець зауважує: «Дуже добре, коли університет заохочує своїх працівників. У нас невеликі зарплати, і преміальна допомога для нас є дійсно важливою. Це добрий стимул для подальшої роботи».

Працівниця ректорату УжНУ, прибиральниця пані Марія каже, що для неї преміювання було неочікуваним  і дуже приємним. «Дякуємо нашому керівництву за те, що допомагають нам. Особливо це відчувається тепер, перед новорічними та різдвяними святами. Від всіх працівників, своїх колег я б хотіла передати велику подяку».

Думку пані Марії поділяє майстер-столяр ректорату УжНУ Іван Тегза: «Дуже приємно, що наш ректор турбується про своїх підлеглих і перед новим роком нам зробив таку велику радість. Я розумію, що ми живемо в непростий, скрутний час для нашої держави, тому матеріальна нагорода за нашу працю є ще більш цінною!»

Директор студмістечка Василь Кепич переконує: «Премії я оцінюю дуже добре! Вважаю, їх треба надавати працівникам щоквартально, ну хоча б кожні півроку. Адже працівники студмістечка мають дійсно багато навантаження по виховній роботі, забезпечення гідних умов життя студентів. Вони дійсно заслуговують на преміальні. Я очолюю студмістечко лише півтора роки, але як мені розповідали працівники, в попередні роки премії давалися тільки раз на рік – при поселенні студентів, а це справді мало».


 

 

Олексій Шафраньош

Прес-служба УжНУ

Категорії: