Новини

29.01.2024
618

Ужгородський національний університет отримав золоту та бронзову медалі професійного дегустаційного конкурсу

Ужгородський національний університет отримав золоту та бронзову медалі професійного дегустаційного конкурсу

Професійний конкурс оцінювання якості крафтових вин закарпатського виробництва «Червене вино 2024» відбувся 13-14 січня у Мукачеві. Кафедра Плодоовочівництва і виноградарства біологічного факультету УжНУ дебютно представила два взірці вина 2022 року виробництва, а саме: Черсегі Фюсереш та купаж двох сортів Ркацителі і Мускат Оттонель.

Вперше за роки конкурсу проводилася сліпа дегустація зразків найкращими професіоналами України та зарубіжжя за стандартами OIV (Міжнародної організації виноградарства та виноробства), у програмі Gustos Life. Результати оцінки зразків одразу оброблялися та підсумовувалися у режимі online.

Міжнародна комісія зібрала да складу найкращих сомельє України та близького зарубіжжя:

Наталія Каменєва ‒ професор Одеського національного технологічного університету кафедри технології вина та сенсорного аналізу, доктор сільськогосподарських наук; голова комісії;

Іван Бачурін ‒ голова Асоціації сомельє України, кращий сомельє України 2009 року;

Олег Кравченко ‒ член Асоціації сомельє України, кращий сомельє України 2011 року;

Марина Ревкова ‒ член Асоціації сомельє України, кращий сомельє України 2020 року;

Беняк Золтан ‒ член Асоціації сомельє Угорщини;

Душі Бенце ‒ один із кращих виробників рожевих вин в Угорщині.

Спостерігачем конкурсу виступила Оксана Ткаченко ‒ професор Одеського національного технологічного університету, завідувач кафедри технології вина та сенсорного аналізу, доктор технічних наук, експерт продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO).

Робота комісії

За результатами конкурсу опрацьовано та оцінено 86 взірців вина від 21 виробника, які входять до Асоціації виноградарів, виноробів і дистиляторів Закарпаття в рамках програми географічного зазначення «Вина Срібної Землі/Silver lands wines».

Серед 4-х золотих медалей конкурсу - одне золото у нашого Черсегі Фюсереш! До речі, у категорії білих вин він поступився лише Совіньйон Блан відомого фермерського господарства «Chateau Pauk».

Другий зразок ‒ купаж (Ркацителі+ Мускат Оттонель) одержав бронзову медаль!

Результат тандемної роботи студентів та співробітників університету за нетривалий період розвитку від закладки виноградника у 2017 році ‒ до виробництва вина на власному устаткуванні у 2021 році.

Маємо чим пишатися і куди зростати!

Але, насамперед, на таких заходах набуваємо важливого досвіду від спілкування з колегами та визначаємо подальші шляхи співпраці для спільного розвитку у галузі виноградарства і виноробства.

 

Завідувач кафедри плодоовочівництва і виноградарства

Віталій Симочко

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: