24.09.2021

Запрошуємо до участі у конкурсі «Cтартап УжНУ – 2021»

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Запрошуємо  Вас взяти участь у 5 ювілейному конкурсі «Cтартап УжНУ – 2021» та представити свій інноваційний проєкт.

Головною метою конкурсу є стимулювання підприємницької активності у середовищі студентів та молодих вчених. А також запровадження в університеті інформаційної, організаційної, навчальної та технічної підтримки студентів, аспірантів та молодих вчених, які прагнуть впроваджувати у виробництво інноваційні ідеї з ефективним застосуванням сучасних ІТ-технологій.

Участь в конкурсі можуть взяти студенти, аспіранти та молоді вчені до 35 років.

Для представлення на конкурсі свого «Cтартап-проєкту» мають бути чітко висвітлені:

1. ідея, актуальність та новизна роботи;
  2. завдання проєкту;
  3. кінцевий результат та що необхідно для втілення ідеї;
  4. опис продукту (унікальність, конкурентні переваги, наявність прототипу);
  5. цільова аудиторія, сфери застосування;
  6. економічні показники витрат на розробку (матеріали, зарплата, виробництво, енергоносії, реклама та ін.);
  7. очікуваний прибуток.

Конкурс проходитиме у 3 етапи:

Перший етап (20 вересня 2021 р. – по 04 жовтня 2021 р.) – реєстрація  заявок учасників на сайті  УжНУ.

Другий етап (05 жовтня 2021 р. – по 11 жовтня 2021 р.) - відбірковий, підготовка презентацій.

Третій етап (15 жовтня 2021 р.) – проведення конкурсу; публічне представлення ідеї та презентації проєкту; оголошення та нагородження переможців.

На Вас чекає можливість представити свій «Стартап-проєкт», поспілкуватися з стартап-учасниками, представниками бізнесу і фахівцями з різних галузей та долучитись до атмосфери наукового підприємництва.

Прості кроки на шляху до успіху:

1. Ознайомитися з інформацією про конкурс та наказами в долучених файлах.
  2. Зареєструватися для участі в конкурсі на сайті УжНУ.

Дедлайн – 04 жовтня 2021 року.

Ознайомитися з наказом можна тут.

Детальніша інформація про конкурс тут.

Бажаємо успіху! Дайте своїм ідеям шанс стати реальністю!

За інформацією Стартап-центру УжНУ