Новини

22.06.2021
808

Від абітурієнта – до магістра: враження від навчання в УжНУ студентів Природничо-гуманітарного фахового коледжу

Від абітурієнта – до магістра: враження від навчання в УжНУ студентів Природничо-гуманітарного фахового коледжу

Природничо-гуманітарний фаховий коледж є вагомим структурним підрозділом УжНУ. Тут здійснюють підготовку фахівців за спорідненими спеціальностями університету: «право»,  «облік і оподаткування», «фінанси, банківська справа та страхування», «інженерія програмного забезпечення», «геодезія та землеустрій», «будівництво та цивільна інженерія» та «туризм». Коледж має сучасну навчально-матеріальну базу, у ньому створено відповідні навчальні кабінети та лабораторії, оснащені технологічним обладнанням та апаратурою, комп’ютерні класи та все необхідне для здійснення освітнього процесу на високому рівні. Більше про переваги навчання в коледжі розповіли першокурсниця Юлія Хмельницька та майже випускниця Кароліна Голич.

 

Юлія Хмельницька, студентка 1 курсу спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування»:

Чому вибрали для здобуття освіти УжНУ?  Чому вирішили вступати в коледж і вибрали цю спеціальність?

Для здобуття освіти я вибрала ПГФК ДВНЗ «УжНУ» через те, що це один з найкращих коледжів Закарпаття. Тут можна здобути високий рівень знань. Коледж знаходиться близько до мого місця проживання  і саме тут навчаються багато моїх знайомих, які порадили мені цей заклад. При виборі спеціальності в мене були три варіанти, але  найбільше мені сподобалася спеціальність «фінанси, банківська справа та страхування». Саме це я зараз і вивчаю. Впевнена, що після закінчення коледжу, я буду продовжувати розвиватись у цьому напрямку.

Якими були перші враження про навчання? Воно було саме таким, яким ви його уявляли?

Мої перші враження від навчання були хорошими.  В коледжі навчання зовсім інше, ніж у школі . Тут все набагато серйозніше!  На жаль, через пандемію перший рік навчання був не таким, як я його уявляла. Дистанційне навчання було для мене трішки складним, але і в ньому були певні плюси. Тому я дуже задоволена навчанням і, сподіваюсь, що наступний рік буде ще кращим і цікавішим.

Яке слово краще характеризує ваш навчальний процес (важко, цікаво, захоплююче, весело, складно)? Аргументуйте.

Щоб об`єктивно охарактеризувати навчальний процес, важко підібрати одне слово. Навчання протягом року було різноманітним. З однієї сторони, рік був досить важким для мене, тому що я потрапила в нову атмосферу, познайомилась із новими друзями, викладачами, іншою методикою викладання. А з іншої сторони – було цікаво і захоплююче. Одногрупники завжди підтримують, а викладачі допомагають в будь-яких ситуаціях. Загалом, мені дуже сподобався навчальний процес, навчання тут є надзвичайно комфортним.

Чи рекомендуєте для вступу цьогорічним вступникам ваш факультет?

Так, рекомендую!  Я задоволена тим, що обрала саме цей коледж і цю спеціальність. Адже тут цікаво, класно, затишно і я впевнена, що кожен знайде в цих стінах своє призначення.  Тому щиро рекомендую всім випускникам шкіл поступати саме в Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ «УжНУ»!

 

Кароліна Голич, студентка 4 курсу спеціальності «право»:

Чому вибрали вступати в коледж і вибрали цю спеціальність?

Завжди хотіла навчатися в місці, де б почувала себе комфортно та могла реалізуватися в багатьох сферах. З першого дня, коли прийшла на знайомство з ПГФК УжНУ, відчула, що це моє. Дружня атмофсера студентства, висококваліфіковані викладачі, підтримка, нові друзі – це те, чого я й очікувала.

Чому саме юриспруденція? Бо світ потребує нових героїв! Обожнюю свою діяльність і відчуваю себе в ній, як риба у воді.

Яке слово краще характеризує ваш навчальний процес (важко, цікаво, захоплююче, весело, складно)? Аргументуйте.

Захоплююче, бо, здобуваючи нові знання, навчаюся й сама не порушувати правила й закони, і знаю, як себе захистити у будь-яких ситуаціях.

Які плани у вас на професійне майбутнє?

Відчуваю себе багатогранною особистістю, так як пишу вірші та вивчаю юриспруденцію. У подальшому планую обов’язково працювати в цій сфері, мабуть, в поліції чи інших правоохоронних органах. Також не хочу полишати своє хобі, бо поезія робить душу чистішою, кращою. Можливо, колись світ побачить збірку поезій, написану лейтенантом чи капітаном поліції.

Чи рекомендуєте для вступу цьогорічним вступникам ваш факультет?

Безперечно! Якщо ти різностороння особистість та просто чудова людина і прагнеш навчатися в місці, яке стане для тебе другою домівкою, то тобі лише в ПГФК ДВНЗ «УжНУ».

 

 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

Категорії: