Новини

21.11.2022
2917

В УжНУ запрацював коворкінг для внутрішньо переміщених осіб

В УжНУ запрацював коворкінг для внутрішньо переміщених осіб

На базі наукової бібліотеки Ужгородського національного університету розпочав роботу простір для коворкінгу внутрішньо переміщених осіб. Проєкт простору розроблявся волонтеріатом УжНУ за фінансування Карпатського фонду України та групи іноземних бізнесменів. 

«Ця подія створює хороший настрій на новий тиждень. Безумовно, хочу подякувати волонтеріату УжНУ за те, що змогли профінансувати проєкт для підтримки ВПО. Це місце, де вони зможуть вчитися, працювати з матеріалами, використовуючи сучасну техніку. Вдячний працівникам бібліотеки, які одними з перших підтримують прогресивні кроки університету. Адже вільний доступ до світової бібліотеки є нині трендом. Тому коворкінг буде першою сходинкою до відкритого та швидкого доступу до світової інформації», - ректор УжНУ Володимир Смоланка.

«Вдячний волентеріату УжНУ і керівництву університету за хорошу справу, яку вони роблять для підтримки ВПО. Важливо, що це не разова акція, а проєкт, який буде працювати протягом тривалого часу. Нам дуже приємно працювати з такими організаціями, які орієнтовані на майбутнє і здатні виконувати складні та тривалі проєкти», - Руслан Жиленко, директор Карпатського фонду.

 

Категорії: