08.04.2022

В УжНУ відбулася зустріч із координатором проектів ОБСЄ в Україні

У пятницю, 8 квітня, ректор УжНУ Володимир Смоланка провів зустріч із поважними представниками ОБСЄ в Україні.  На зустрічі були присутні  координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Генрік Вілладсен, представник центру із попередження конфліктів ОБСЄ Марк Фауцет, менеджер програм з питань правової реформи Координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталій Гацелюк та декан факультету міжнародних економічних відносин УжНУ Микола Палінчак.

«Ми раді вас вітати в УжНУ, одному з найбільших університетів в Україні. Ми завжди відкриті для спільних проєктів, і впевнений, що наша співпраця  зможе принести користь у цей складний час для нашої країни» - зазначив Володимир Смоланка.

На зустрічі обговорили становище, гуманітарні аспекти перебування внутрішньо-переміщених осіб в Україні і Закарпатті зокрема. Ректор Володимир Смоланка розповів, що УжНУ активно допомагає внутрішньо-переміщеним особами, бере участь у багатьох гуманітарних проєктах. Наразі університет приймає більше 1500 вимушених переселенців у своїх приміщеннях.

Також  йшла мова про проведення зустрічі із студентами Ужгородського національного універиситету із координатором проектів ОБСЄ в Україні.