18.01.2024

В УжНУ навчається більше 17 тисяч студентів

Як зазначив ректор УжНУ Володимир Смоланка, у 2023 році в  УжНУ вперше за історію університету навчається більше 17 тисяч студентів. Також в університеті - стала динаміка росту кількості студентів. Для порівняння в  УжНУ у 2022 році навчалося 16477 студентів, у 2021 році - 14460 студентів.

Щодо результатів вступної кампанії у 2023 році, то на бакалаврат (магістратуру медичного та фармацевтичного спрямування) зараховано 3177 студентів, на магістратуру – 1482 студенти.

Наразі в Ужгородському національному університеті реалізуються 192 освітніх програм на першому (бакалаврському), другому (магістерському) та третьому (освітньо-науковому) рівнях вищої освіти та 7 освітніх програм фахової передвищої освіти у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі університету.

На початку лютого 2023 року в УжНУ створили новий структурний підрозділ – Навчально-науковий центр підвищення кваліфікації. Всього з 1 лютого 2023 року центром підвищено кваліфікацію і проведено навчання  2841 особи.

Активно УжНУ працює в сфері електронного навчання.  Для забезпечення освітнього процесу використовуються Google Workspace for Education, Microsoft та Moodle. У рамках співпраці МОН та Google для підтримки освітнього процесу в університеті протягом останніх двох років використовувалася ліцензія Google Workspace for Education: Teaching and Learning Upgrade, яка дала можливість здійснення відеозапису зустрічі у Google Meet; створення опитування під час онлайн зустрічі; функцію розподілу учасників онлайн зустрічі на сеанси підгруп для обговорення; “Запитання й відповіді”; відстеження присутніх та автоматичне збереження інформації про зустріч.

У навчальному процесі активно застосовуються сервіси Gmail, Meet, Drive, Chat, Classroom та інші. Станом на кінець 2023 року в домені uzhnu.edu.ua створено понад 23 тис. облікових записів Google для викладачів, співробітників та студентів університету (на початок 2020 року – близько 2400, а з 2021 – понад 20000).