03.05.2022

Серед кращих: УжНУ здобув високі позиції в рейтингах Вступ.ОСВІТА.UA

Нещодавно портал ОСВІТА.UA опублікував результати рейтингів закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів та рейтинг ЗВО за кількістю осіб, зарахованих на навчання за контрактом. Рейтинги побудовані за результатами вступної кампанії 2021 року.

За кількістю вступників, зарахованих на бюджет УжНУ посідає 12 позицію. Загалом до університету було зараховано на бюджет 755 студентів, а конкурс на 1 бюджетне місце становив 8,4.

У рейтингу враховано всіх осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

У рейтингу за критерієм кількості вступників, зарахованих на контракт УжНУ посідає 11 позицію серед українських закладів вищої освіти.  Загалом на контракт поступило 1372 студентів.

У рейтингу враховано всіх осіб, зарахованих на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Олексій Шафраньош