18.01.2024

Відбулася Конференція трудового колективу УжНУ

У четвер, 18 січня,  у великій залі ректорату УжНУ розпочалося засідання Конференції трудового колективу УжНУ. Ключовим питанням є звіт ректора  Володимира Смоланки про роботу у 2023 році.

Розпочалася конференція із різдвяного вертепу, який виконав колектив студентів Української академії лідерства та виконання Державного гімну України. На початку роботи конференції ректор УжНУ Володимир Смоланка урочисто вручив почесну медаль ім. К. Д. Ушинського від Української академії педагогічних наук доценту кафедри хірургічних дисциплін УжНУ Юрію Фатулі.

Відкриваючи конференцію трудового колективу Володимир Смоланка зазначив: «Останні чотири роки університет працює в складних умовах, спочатку пандемії,  потім - підступної російської агресії. Наш колектив працює стабільно, ефективно та  не втрачає набутого темпу». Упродовж минулого 2023 року Ужгородський національний університет, працюючи разом з усією країною в умовах воєнного стану, продовжував адаптацію освітнього, науково-дослідницького, організаційно-виховного процесів до вимог часу, розвивав власні напрацювання попереднього року по наданню допомоги воїнам ЗСУ, внутрішньопереміщеним особам з тих українських регіонів, де тривають бойові дії з російськими окупантами, підтримував волонтерський рух.

Звіт ректора стосується  важливих питань розвитку університету у  2023 році, його місця у світових, загальноукраїнських та регіональних рейтингах, міжнародної співпраці, вступної кампанії у 2023 році, освітньої, наукової та суспільної діяльності університету в час війни, цілей на 2024 рік. Про ці теми - в наступних матеріалах на сайті www.uzhnu.edu.ua.