13.09.2021

Працівники УжНУ поповнили перелік почесних ужгородців

З нагоди відзначення 1128-ї річниці з часу першої писемної згадки про Ужгород 11 вересня відбулося загальноміське Віче, на якому представили та привітали нових почесних громадян Ужгорода та лауреатів  почесної відзнаки Ужгородської міської ради.

Зокрема звання «Почесний громадянин міста Ужгород» присвоїли доктору медичних наук, професору, ректору Ужгородського національного університету, заслуженому лікарю України Володимиру Смоланці.

Лауреатом «Почесної відзнаки Ужгородської міської ради» у номінації «Розвиток науки, техніки і технології, інноваційна діяльність» цього року стала доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища хімічного факультету Ужгородського національного університету Світлана Делеган-Кокайко.