Новини

22.07.2022
384

Науковці УжНУ взяли участь у школі цифрових технологій «Як покращити використання променевої діагностики у медичному закладі»

Науковці УжНУ взяли участь у школі цифрових технологій «Як покращити використання променевої діагностики у медичному закладі»

 У п’ятницю, 22 липня, в Ужгороді відбулася щорічна національна школа цифрових технологій «Як покращити використання променевої діагностики у медичному закладі». Організаторами заходу стали Всеукраїнська асоціація рентгенологів, центр рентгенівських технологій АРУ та ТОВ «Prevention Hospital».

На відкритті школи із вітальним словом виступив в.о. проректора з наукової роботи Іван Миронюк. Він привітав  учасників наукового заходу від імені ректора та колективу УжНУ, а також зазначив: «Я б виділив чотири ключові слова, які мають особливе значення для нас, це:  наука, технології, інформація та час. Наука та технології не стоять на місці, розвиваються надзвичайно швидко, є дуже багато  інформації і дуже мало часу, зокрема для практикуючих лікарів, щоб проаналізувати її. І такі школи надають можливість науковцям ефективно донести практикуючим фахівцям нові розробки, які вони можуть впровадити в свою практичну діяльність».

Участь у науковому заході взяла й професор УжНУ, доктор медичних наук Надія Бойко. Її доповідь мала назву  «Унікальний сервіс  на основі аналізу мікробіому: персоніфіковані фармабіотики – крок до здоров’я». Також в роботі школи взяли участь фахівці з багатьох наукових установ Харкова, Києва та Івано-Франківська.  

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: