Медичне устаткування від муніципалітету Загоні

До Ужгорода прибув значний вантаж гуманітарної допомоги. Медичне обладнання та інші необхідні речі Українсько-угорському навчально-науковому інституту УжНУ передав Ласло Гельмеці – мер міста Загонь.

Директор інституту Олександр Шпеник висловив подяку міському голові за корисну та вчасну допомогу. Він завірив, що простежить за тим, аби все потрапило у потрібні місця.

«Ми дуже вдячні Ласло Гельмеці за цінну пожертву, – сказав Олександр Шпеник. – Частину вантажу передамо медичному факультету університету, бійцям 128 механізованої гірсько-штурмової закарпатської бригади в Мукачеві, учасникам батальйону територіальної оборони Закарпатської області. Пожертвування також надходять до районної дитячої лікарні та Ужгородської районної лікарні. Пакети включають численні корисні речі для пенсіонерів, тому ми надаємо допомогу і їм. Дякуємо Генеральному консулу Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Йожефу Бачкаї за допомогу у доставці вантажів”.

Посилання: https://umoti-uzhnu.university/tsinne-medychne-obladnannia-pozhertvuvav-munitsypalitet-zahoni/