Новини

16.11.2017
1296

Керівництво УжНУ привітало університетську молодь з Днем студента

Керівництво УжНУ привітало університетську молодь з Днем студента

У четвер, 16 листопада, в ректораті УжНУ відбулася зустріч студентів із керівництвом університету з нагоди святкування Дня студента. Вітали студентів ректор Володимир Смоланка, проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, заступник Ужгородського міського голови  Василь Гомонай та директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк. Присутні на зустрічі переможці студентських олімпіад, спортивних змагань, активісти в освітній , науковій та громадській сферах отримали почесні грамоти та подяки від керівництва УжНУ, Ужгородської міської ради та Ужгородського міського центру зайнятості.

Вітаючи студентів зі святом, ректор УжНУ Володимир Смоланка зазначив: «Хочу побажати, щоб ваші студентські роки були наповнені масою чудових подій, подорожей, дружбою, були справді яскравими! Бажаю, щоб ви отримували задоволення від того, що ви є студентами, і ще більше - від того, що ви є студентами Ужгородського національного університету. Будьте активними, не забувайте про навчання та науку. Бажаю вам гарно відсвяткувати цей день!»

 

 

Заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай зазначив, що цьогоріч значно активізувалася співпраця між ужгородською міськрадою та УжНУ, нещодавно був підписаний меморандум про співпрацю, постійно формуються та реалізовуються  спільні проекти. Вітаючи студентів зі святом, Василь Гомонай зазначив: «Від імені міського голови, депутатського корпусу, всіх працівників хочу вас всіх щиро привітати! Хочу побажати, щоб ці найкращі студентські роки вам приємно запам’яталися. Я впевнений, що ви ніколи не пошкодуєте про те, що вибрали УжНУ! Ми разом докладемо зусиль для того, аби університет  процвітав і ми завжди гордилися нашими спільними досягненнями!»

До побажань приєднався й директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк, розповів про співпрацю з  студентами УжНУ, а також поділився своїми емоціями: «Студентські часи - дійсно золота пора, яка пам’ятатиметься все життя. спілкуючись з вами я дійсно забуваю що мені вже 60 років, відчуваю себе молодим і це дуже приємно! Хочу побажати вам здоров’я і мирного неба над головою!»

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

 

 

Категорії: