21.04.2021

Студенти УжНУ долучилися до вебінару «Кар’єрні можливості в Nestlé Business Services Lviv»

Про можливості стажування, працевлаштування та кар’єрного зростання в  Nestlé Business Services Lviv дізналися студенти УжНУ під час вебінару, який відбувся у вівторок, 20 квітня. Відкрила зустріч проректор УжНУ Мирослава Лендьел, вона представила спеціалістів HR команди та ознайомила присутніх із тематикою зустрічі.

Далі фахівці з підбору персоналу Nestlé Business Services Lviv Вікторія Мазур та Вікторія Довганик розповіли про цікаві факти з історії міжнародної компанії Nestlé, специфіку роботи аутсорсингового центру, актуальні можливості для стажування та працевлаштування.

Під час стажування Nestlé сприяє тому, щоб студенти могли успішно поєднувати навчання в університеті і працю в компанії. Зокрема, може бути реалізований варіант неповної зайнятості. «За 2020 рік ми мали більше ніж 100 стажерів, і дуже тішимося тим, що 70% з них залишилися в компанії, працюють на рівнях молодших спеціалістів, чи вже навіть спеціалістів» - розповіла Вікторія Мазур.

Загалом, Nestlé Business Services Lviv має 3 напрямки діяльності, по яких готові брати стажерів:

- Фінанси: все, що пов'язано з бухгалтерією, податками, аналітикою. Вимоги – навчання на спеціальності, яка є дотичною до даного напрямку, знання англійської мови на рівні Intermediate і вище. Також добрим додатком буде знання Excel.

- Іноземні мови: працівники Nestlé Business Services Lviv використовують в роботі 25 різних мов,

«Ми готові брати до себе стажерів у різні команди, де вони матимуть змогу спілкуватись з колегами з різних країн» - зазначила Вікторія Мазур. Також серед головних вимог - знання англійської мови на рівні Intermediate та навички роботи з Excel.

- Аналіз та дослідження соцмереж та наповнення корпоративних сайтів: Для цього напрямку важливим є знання англійської мови на рівні Upper Intermediate.

Як зазначили представники Nestlé Business Services Lviv, кожен працівник офіційно працевлаштовується, має конкурентну заробітну плату та соціальний пакет, можливості кар’єрного росту, підтримку у розвитку професійно-важливих та особистісних навичок. В командах панує позитивна атмосфера, офіс має безпечні та комфортні умови праці, а кандидатам з інших міст надається підтримка при переїзді.

Під час вебінару HR-спеціалісти відповіли на запитання студентів та залишили свої контактні дані для комунікації зі студентами, яких зацікавила перспектива працевлаштування у Nestle Business Services Lviv.

Вікторія Мазур

Viktoriia.Mazur@ua.nestle.com