Новини

22.12.2016
889

Благодійна ініціатива студентів факультету туризму та МК

Благодійна ініціатива студентів факультету туризму та МК

Побутує думка, що сучасна молодь, яка виховується в еру новітніх технологій, «глуха» до проблем оточуючих. Студенти факультету туризму та МК довели, що це не відповідає дійсності. Серед туризмознавців знайшлися чуйні хлопці та дівчата, які виявили ініціативу і вирішили допомогти обездоленим дітям на передодні світлого свята Дня Святого Миколая.

Уже стало доброю традицією організовувати на факультеті акцію по збору іграшок, речей, книжок та солодких подарунків. Цьогоріч благодійний туристичний маршрут проліг до смт Батьово у притулок для неповнолітніх цілодобового перебування, який став домом для дітей, що займаються жебракуванням, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки. 

Студентка першого курсу Сембер Ірина:

Сьогоднішній день приніс мені багато теплих і незабутніх вражень. Відвідавши дитячий будинок, я познайомилася з дуже хорошими дітьми. Моє серце радіє від однієї думки про те, що ми зробили їх хоч трішечки щасливими. Адже з  наближенням новорічних свят кожен з нас чекає на диво! Разом з тим, такий візит змусив нас, студентів, задуматись на хвильку і почати ще більше цінувати найбільший на світі скарб − наших БАТЬКІВ!

 

Студентка першого курсу Заболотна Марія:

Цей візит був дуже емоційним, як для мене, так і для всіх моїх одногрупників. Перш за все, хочу подякувати організаторам цієї поїздки. Це допомогло не тільки відкрити щирість у наших серцях, а й  переглянути кожному з нас свої вчинки, погляди на життя, зробити певні висновки. Я впевнена, що цей візит не буде останнім. Ми відчули щирість їхніх посмішок, побачили сльози щастя малечі − це саме те, чого ми прагнули. «Вірте у те, що мрієте. На новий рік трапляються дива», − побажали ми їм на прощання.

 

Категорії: