Новини

10.11.2023
255

BRIDGEUSA: програма обмінів для викладачів

BRIDGEUSA: програма обмінів для викладачів

Державний департамент США у співпраці з Бюро у справах освіти і культури, Офісом програм обміну приватного сектору та Американськими Радами з міжнародної освіти оголосили відкриття набору для участі в програмі “BridgeUSA: Програма  обмінів для українських викладачів”.

Дана програма сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.

В рамках проєку передбачається візит учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.

Попередній термін здійснення візиту – осінній семестр 2024/2025 н.р. (В окремих випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року).

До участі у відборі запрошуються науково-педагогічні представники наступних академічних галузей: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

- є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;

- є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;

- вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;

- демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;

- мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну з США.

Перевага надаватиметься кандидатам, які:

- є лідерами або мають потенціал стати лідерами у своїх університетських спільнотах;

- є вмотивованими та відданими викладачами чи науковими співробітниками, готовими до розробки нових навчальних матеріалів, курсів та програм, які сприятимуть зміцненню спроможності України готувати фахівців у критично важливих галузях;

- мають великий потенціал розвивати тривалу співпрацю з академіками у США.

Кінцевий термін подання анкети – 29 грудня 2023 року.

Подати анкету можна за посиланнямhttps://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Детальна інформація: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/

У разі додаткових запитань звертайтесь на email адресу uafp@americancouncils.org або за номером телефону +38 (044) 289 39 52

Категорії: