Конкурси, гранти
ErasmusIntern.org – платформ, що, має на меті об'єднати провайдерів стажувань та студентів, які шукають можливості стажування за кордоном.
ErasmusIntern.org це місце, де компанії та організації можуть публікувати свої пропозиції про стажування та шукати стажистів, і де студенти, які хочуть пройти стажування за кордоном, можуть створювати свої профілі, шукати та подавати заявки на вакансії на стажування.
Програма Fulbright Graduate Student Program дає змогу українцям отримати стипендію на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Грант передбачає оплату навчання в університеті, щомісячну стипендію, медичне страхування та квиток в обидва боки.
Міжнародна літня програма в університеті Джорджа Вашингтона Університет Джорджа Вашингтона надає унікальну можливість студентам пройти курси за своїм фахом разом зі студентами університету Джорджа Вашингтона та студентами з усього світу.
Міжнародна парламентська стипендія німецького Бундестагу (Internationales Parlamentsstipendium) Міжнародна парламентська стипендія – приклад співпраці парламентів різних країн.;
Європейське агентство наукового співробітництва (EUREKA) Фінансування проектів по впровадженню спеціалізованих курсів, пов’язаних з країнами Вишеградської угоди, до навчальних планів університетів.
Фонд імені Александра Гумбольдта (Alexander von Humboldt-Stiftung) надає гранти висококваліфікованим ученим;
Дослідницькі ради Великобританії (Research Councils UK) фінансування дослідницьких проектів в різних наукових сферах.
Національний фонд політичних наук (Fondation Nationale des Sciences Politiques (FNSP) Здійснює міжнародне співробітництво в різниз наукових сферах, проводить дослідження та здійснює викладацьку діяльність.;
Європейський науковий фонд (European Science Foundation) Фундаментальні дослідження в області природничих і технічних наук, медицини й біомедицини, гуманітарних і соціальних наук.;
Бельгійський національний фонд підтримки наукових досліджень (Belgian National Fund for Scientific Research) надання кредитів для навчання і підготовки за кордоном, для активної участі у міжднародних конференціях ;
Німецька академічна служба обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst);
Фонд Євразія (Eurasia Foundation) Підготовка фахівців в області бізнесу й керування. Освіта і дослідження в галузі економіки. Державне керування й розвиток місцевого самоврядування. ;
Корпорація Карнегі (Carnegie Corporation) Сприяє міжнародному співробітництву в різних наукових сферах
Фонд Рокфеллера (The Rockefeller Foundation) Фінансова підтримка освіти,фінансування оригінальних досліджень соціальних наук.;
З моменту створення улітку 1976 року Фонд сприяє проведенню досліджень в області історичних та гуманітарних наук. Єдина мета фонду полягає в просуванні науки. (Дисципліни археологія, історія, історія мистецтва, історія права).
Метою Міжнародної програми обміну є надання можливості молодим людям розвинути відповідальне лідерство з глобальним мисленням через міжкультурне життєве і робоче середовище.
Міжнародний Вишеградський фонд (The International Visegrad Fund – ІVF) Сприяння розвитку тіснішого співробітництва між країнами Вишеградської групи та іншими країнами шляхом надання грантів в сфері культури, науки та освіти. Індивідуальні гранти для дослідників країн Вишеградської угоди (Чехія, Польща, Словаччина, Угорщина).
Danubius Young Scientist Award
Нагорода для молодих вчених була започаткована в 2011 році Федеральним міністерством науки, досліджень та економіки Австрії (BMWFW), Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM) з наміром вшанувати людей з надзвичайними досягненнями в їх науковій діяльності та значного внеску в розвиток Дунайського регіону.
КА 1 Навчальна мобільність - навчальна (академічна) мобільність за Програмою Еразмус+ має на меті сприяти міжнародній мобільності студентів, викладачів та працівників вищих навчальних закладів.
КА 2 Проекти співпраці - проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галузі вищої освіти, наступні можливості відкриті для співпраці з країнами-партнерами програми (включаючи Україну):
Розвиток потенціалу вищої освіти (як апліканти і партнери)
Альянси знань і Альянси професійних компетентностей (як партнери)
Стратегічні партнерства (як партнери)
КА 3 Підтримка реформ - підтримка напрацювань/розробок Європейського Союзу в сфері освітньої політики задля досягнення кращого системного розвитку і впливу.
Жан Моне - активізація євроінтеграційного дискурсу, сприяння досконалості євроінтеграційних студій, залучення вищих навчальних закладів до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об'єднаної Європи.
Програма Марії Кюрі» Сьомої рамкової програми ЄС (Marie Curie International Incoming Fellowships (IIF) Індивідуальні гранти для наукових досліджень.
Британська Рада в Україні - це міжнародна організація, що представляє Сполучене Королівство в галузі освіти і культури. Британська рада вважає своїм покликанням «розбудовувати взаємовигідні культурні та освітні відносини між Сполученим Королівством і іншими країнами та підвищувати розуміння британських творчих ідей і досягнень». Її іноземна мережа простягнулася до 233 населених пунктів у 107 країнах та територіях.
Campus France - державна установа, відповідальна за просування французької вищої освіти за кордоном та вітання іноземних студентів і дослідників у Франції. Вона заохочує міжнародну мобільність та керує стипендіальними програмами та мережею випускників.
Національна стипендійна програма підтримки мобільності студентів, аспірантів, викладачів, дослідників та митців.
Дослідницькі ради Великобританії (Research Councils UK) фінансування дослідницьких проектів в різних наукових сферах.
Загальна мета Програми полягає у підтримці транскордонних процесів розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України.
АВСТРІЙСЬКА СЛУЖБА ОБМІНІВ (OEAD)
Діяльність OEAD охоплює широкий спектр послуг в області міжнародного співробітництва в освітній та науковій сферах. Австрійська служба обмінів - найбільша організація Австрії у сфері міжнародного співробітництва. Діяльність OEAD поширюється як на університети, так і на інші вищі навчальні заклади, педагогічні академії, шкільні установи та науково-дослідні центри.
Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна
В рамках програми відкриваються широкі можливості потенційним аплікантам через пріоритетні напрямки співпраці - сприяння економічному та соціальному розвитку, покращення якості навколишнього середовища, покращення ефективності кордону, підтримка співробітництва «люди-людям».
Програма націлена на прикордонні території між Румунією та Україною і вносить значний вклад у досягнення загальної мети Європейського Інструменту Сусідства: еволюція в бік області процвітання та добросусідства, здійснена завдяки діям співпраці в прикордонній зоні на користь членам-державамам і членам-ЄС, які є сусідами на кордоні.
Німецький федеральний фонд навколишнього середовища (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) – програми стипендій просувають проекти з усіх дисциплін, що мають зв’язок з охороною навколишнього середовища та природи.